Sevgiliye Mesajlar

Sayfamızda; Sevgiliye Mesajlar ve Sevgiliye Sözler bulunmaktadır.

İçimden bir şiir yazmak geldi, yazıyorum çünkü seviyorum, seviyorum çünkü hissediyorum, hissediyorum çünkü yaşıyorum, yaşıyorum çünkü seninleyim…

Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun hadi bakalım şimdi ne yapacaksın…

Seven insan aya benzer; güneş olamadığında yalnız bırakmaz sevdiğini, bir parça olsun yansıtır güzelliğini… Seven insan sıcak olur; güldüğünde ısıtır yürekleri, üzüldüğünde sızlatır… Seven insan bağlı olur; her an farklı yaşar güzellikleri ve yeniden keşfeder sevdiğini… Seven insanın yüreği ağırdır; ne taşımaya gelir yaşam boyu ne de eğilip bırakmaya…

Bugün okulda 1 dakikanın 60 saniye, 60 saniyenin ise 1 dakika olduğunu öğrettiler ama sensiz geçen dakikalarımı hesaplayamadılar be gülüm…

Sen beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken, ben seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum…

Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden övgü ile bahsetmesini bekleme…

Bil ki! Katıksız sancılara razıyım yokluğun olmasa. Bil ki bir avuç biber gözlerime serpilen ellerimde silinmemiş ellerinin izleri. Durup şiirler yazıyorum yoluna. İçimde sıkıntıların en dayanılmaz şekli. Kaçıncı kere saatleri susturuyorum…

Bir deniz düşün susuz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir insan düşün sevgisiz, bir de beni düşün sensiz.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Bir bakışın manası hiç bir lisanda yoktur, bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur, bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır…

Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!

Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakın aynaya bakma.

Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyledim sende bana sarıldın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyalar gerçekmi olur yoksa tersine mi çıkar?

Kaderde sevmekte vardır ölmekte sevmeyi seçtim ama sevmek ölmekten de beter…

Bir gün buluşacağımız yere gelmezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet ölüm beni yakalamış demektir.

Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaldır ve gökyüzüne bak. Güzdüzleri bulutların geceleri yıldızların arkasından gülümsüyor olacağım.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

Aşkını yüreğimde sakladım ama anlamadın gözlerini gözlerimde sakladın anlamadım seni seviyorum dedin yine anlamadın ne yapıyım seninde seni seviyorum diyebilmen için.

Bazı geceler gökyüzünde ayı göremezsin ama bilirsin ay gecenin içinde saklıdır tıpkı yanımda olmasanda her zaman kalbimde oldugun gibi hep içimdesin.

Sen hayatı yaşamaya değer kılan… Sen mutluluğu bana doyasıya tattıran ve sen özleminden uykularımı kaçıran biricik sevgilim; seni çok seviyorum.

Biz sevdiğimizi iki öpücük için değil bir ömür birlikte olmak için severiz.

Canım askım gitme uzaklara…sana ihtiyacım var. Gidenler dönmüyor geri.

Sen hiç denizin dibinde orman gordün mü… Olmaz deme çünkü ben senin gözlerinde ölülerin bile göremediği cenneti gördüm begülüm.

Mutluluk; dikenler arasında açan bir güldür.

Hasret kapımda nöbet tutuyor…biricik sevdiğim uzak bir yerde gözlerim hep ve sadece onu arıyor.

İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.

Göz damlalarının yanaklarına çizdiği ıslak patikaları seyret, seyret ki yalnızlığın acısını anlayasın. Dudaklarını okşayan tuzlu tanecikleri hisset, hisset ki daha güzel ağlayasın.

Tanıştığımız günü anımsıyorum da kalbim yerinde durmuyordu şimdi ismini andıkça göz yaşlarım durmuyor sevdiğim.

Gel yanıma usulca yaklaş bana sevgini anlat bana gözlerime bakarak seni seviyorum.

Yaşanmayan mutlulukları yaşıyorum seninle bilinmeyen maceraları görüyorum seninle duyulmamış sözleri duyuyorum ve seni seviyorum.

Ayrılmaz ellerimiz küsmez kalbimiz bitmez sevgimiz biz seninle sevgiliyiz.

Uykusuz gecelerimin sabahısın, bütün güzelliklerin adısın, sen benim kara sevdamsın.

Yazılarımda adın bedenimde tadın var, gecelerimde hayalin , bedenimde sıcaklığın var bir tanem

Sana şiirler yazmayı sevdim seni kağıtlara dökerken sigaramın dumanında seni hayal etmeyi sevdim aşkım.

Her güzelliğin mutlak sonu vardır acı veya tatlı sonlar, benimle bir ömür tatlı bir son istermisin

Tek bildiğim şey seni sevmek tek yaptığım ise sana aşık olmak bun dünyada teksin sen benimsin.

Benim umutlarımda yüzdürdüğüm tek insansın hayatımı paylaşacağım yarınlarımsın.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun.

Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaldır ve gökyüzüne bak. Güzdüzleri bulutların geceleri yıldızların arkasından gülümsüyor olacağım.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim.