Sevgiliye Aşk Sözleri

Sayfamızda; Sevgiliye Aşk Sözleri, Sevgiliye Aşk Mesajları, Kısa Sevgiliye Aşk Sözleri ve Facebook için Sevgiliye Aşk Sözleri bulunmaktadır.

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah işe ruhuma doğan güneşim oldun…

Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin.

Her gün sevda çekipte, gülünmüyor değil mi, bir güzelden başkası, sevilmiyor değil mi, seni asla unutamam, sensiz olamam diyordun, hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi?

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin, Sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin!

Gulu bir gün, seni her gün, gulu soluncaya kadar, seni ölünceye kadar seveceğim…

Onun üzüntüsünü paylaşıp… Onun için ağlıyorsanız bu aşktır… O olmadan onu düşünüp ağladığınız olduysa… O da aşktır.

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir, ama ne çare bir tanem ne çare, ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim, ama; inan bana bir tanem inan seni bir ömür boyu sevebilirim…

Zaman gece yarısı ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum, hani bir şarkımız var ya onu söylüyorum ve seni ölesiye seviyorum.

Bir su gibi berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakin unutma!

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi…

Demedim mi bu hasret bitirir seni. Ay dolanır gider, yalnız kalırsın. Her gün yeni baştan dağılır, ufalırsın. Demedim mi yüreğim böyle sevme diye!

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne istiyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın!

Ne senden vazgeçerim, ne düşlerimden, nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, inan hayati seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!

Yastığımla uykumu baş başa bıraktım, sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burada yalnız sen varsın!

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana eylül’ü yaşatma ey sevgili!

Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim.

Aşkların en soylusu birken birçok olandır, sevginin en güzeli paylaşılan emektir, aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar olsam seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum.

Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün her şeyi sana senin için feda ederim ama sakın aynaya bakma.

Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyledim sende bana sarıldın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyalar gerçekmi olur yoksa tersine mi çıkar?

Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaldır ve gökyüzüne bak. Güzdüzleri bulutların geceleri yıldızların arkasından gülümsüyor olacağım.

Aşkını yüreğimde sakladım ama anlamadın, gözlerini gözlerimde sakladım anlamadım, seni seviyorum dedim yine anlmadın, ne yapıyım senin de seni seviyorum diyebilmen için…

Bazı geceler gökyüzünde ayı göremezsin ama bilirsin ay gecenin içinde saklıdır tıpkı yanımda olmasan da her zaman kalbimde olduğun gibi hep içimdesin…

Biz sevdiğimizi iki öpücük için değil bir ömür birlikte olmak için severiz

Canım aşkım gitme uzaklara…sana ihtiyacım var.gidenler dönmüyor geri…

Hasret kapımda nöbet tutuyor…biricik sevdiğim uzak bir yerde gözlerim hep ve sadece onu arıyor…

Bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur, bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır…

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır…

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gulu bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Aşk dudaktan çıkan bir kelime değil gözlerden akan yaştır. Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden; geri dönmek isteyipte dönemeyince, çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilecek harika bir rüyasın sen…

Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar. Benim ilk ve tek aşkım sendin ve öyle kalacaksın!

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş şu akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Ay ışığı göz süzüyor nazlı gecede, aşıklar sarhoş iken o mehtaplı sahilde, gönlümün bahçesinde senden uzak bir yerde, hasret sarmasığı yeşeriyor git gide…

Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye…

Ben senin ne yarın nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin.

Ertesi gün sana kavuşmayacağım için, uyumadığım geceler var benim.

Bir ve tek sözümsün sen benim hayataki tek gözümsün seviyorum seni bebeğim sen benim özümsün.

Aşkı sana dair şarkılarda arıyorum ama hiç bir şarkı seni anlatamıyor bana sen kelimelerle anlatılamayan insansın…

Nefes aldığım her zaman isminle hayata başlıyacağım aşkım resmine bakıp dua edicem bebeğim.

Şimdi seni düşünüyorum gülüşünü, gözlerini ve bana aşkım deyişini.

Ben aşkı uzaklarda değil bebeğim senin gözlerinde aradım ellerinde hissettim nefesinde farkına vardım.

Çıkar beni dipsiz kuyuların karanlık sessizliğinden kalbinle ışık ver hayatıma gözlerinle heyecan ver damarlarıma aşkım.

Seninleyken kısa süreli zamanlarımızda uzun ömürlü anılara imza atıyorum bebeğim.

Aşk seninle yaşanacak kadar güzel sensiz yaşanmayacak kadar illet bir acı ve tutku.

Odalarımdaki sessiz ve boş duyguların adamı oldum, seninle hayat buldum ve sensiz yeniden odamda ise yaramaz oldum.

Gel bu hayata birlikte gülelim hayat bile kıskansın aşkımızı inadına gülelim hayata belki  o zaman anlar acıların içinde gülmeyi…

Sen zaten artık içimde bir alevsin kalbimde merkezsin beynimdeki düşüncelersin nefesimdeki ses’sin, sen benim içimdeki ben’sin aşkım.

Gülsün yüzün üzülmesin sıcak kalsın ellerin titremesin bana baksın gözlerin gülsün yada ağlasın ama sadece bana baksın aşkım…

Aşkımı anlatsamo haykırsam dünyaya, dünya yine dönecek umarsızca, beni sadece sen duy sen anla bebeğim.

Aşkı gözlerine bakarak yaşamak sözlerine bakarak hayata adım atmak isterim aşkım.

Ben seni uzun gecelerde sabahlarken ismini duvarsara yazarak sevdim aşkım.

Bırak kendini akışına zamanınınsan yaşamak için derin nefes almalı hadiduymadığım sözler fısılda bana dudakların nemli sesin sevdalı.

Gün birgün sevdalanmış geceye. Gecede yakamoz düşürmüş denize. Ogünden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş taki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalarına.

Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek!sevdiğini anla artık büyüdün bebek!masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek!gitmesi kolay olur zor olan sevmek.

Rüyalarını papatyalarla yatağını gül yaprakları ile süsledim üzerini sevgimle örtüp kabusların ben aldım ki en tatlı rüyaları göresin!

Adını yazmışım kalbime silmeye kimin gücü yeter.seviyorum seni yasakta olsa ayırmaya kimin gücü yeter.aklımdan çıkarsalarda kalbimden çıkarmaya kimin gücü yeter

Aşkı bir tiyatro dediler herkeze bir rol verdileren zoru bana nasipmiş önce sev sonra unut dediler bense rolümü iyi oynayamadım sevdim ama unutamadım!

Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim bedenimi. Ama içimde sen varsın… Ya sana bisiy olursa!

Yağmur gökten değil yerden yağarsa güneş doğudan değil batıdan doğarsa kan kırmızı değil beyaz akarsa işte o zaman unuturum seni…

Öyle bir yürek ki yanmaz yürek denir mi ona öyle bir göz ki ağlamaz göz denir mi ona öyle bir insan ki isyan etmez insan denir mi ona öyle bir volkan ki patlamaz volkan denir mi ona söyleyin bana….

Küllenmiş gönlüme sen kozu verdin dargınken herkeze barış getirdin aşkın ateşiyle çöle çevirdin tutuşur bu gönlüm gördükçe seni. Her gece yalvarırım yüce allahıma gönlünü sevgime açması için nefesin yapışır benim bağrıma her gece rüyemda öptükçe seni

Gül bahçesinde geçse de ömrüm inan üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsa da ölüm uğrunda ölmeye değer gülüm…

Bensiz gitme uzaklara ben seni gecelerin koynunda unutmadım seni severek yaşadım seni bekliyorum hayatım.

Sen benim aşk oyunum değil hayatımdaki en büyük oyunsun bebeğim, sen olmazsan ben olamam bu hayat oyununda sevgilim.

Aşk gözlerinde cenneti yaşamak aşk sözlerinde hayata tutunmak ve aşk ellerinde kalbimin bir serçe canı ile yaşaması.
http://www.iyiguzelsozler.com/guzel-sozler/sevgiliye-ask-sozleri.html