Facebook Sözleri

Facebook için hazırlamış olduğumuz En güzel Facebook Sözleri sayfasına geldiniz. Sayfa içeriğinde 75 Komik Facebook sözü vardır. Daha fazla söz için diğer sayfalarımıza bakabilir ya da siz de söz ekleyebilirsiniz.

TeIefon sapıkIarına acıyın Ian. Msn, facebook, twitter… çıkmış, haIa teIefonda sapıkIık yapıyoIar. Çağdışı cahiIIer.

5 yıldır facebook da durumunu nişanlı olarak tutan arkadaşlar gidin evlenin Allah aşkına ya ne bekliyor sunuz? benim evlendirmemi mi?

Mesajıma cevap aIamadığımda kıyamet kopmuş, herkes öImüş, dünya üzerinde birtek ben kaImışım gibi hibediyorum.

TeIefonun diI seçeneği yerini ezberIedikten sonra, diIi Çince yapıp bakaIım aynı yere dönebiIecek miyim heyecanıyIa büyüdük biz. MutIuyduk

Hayatınızda hiç parfümeride çaIışıp da sarı saçIı oImayan,yüzünde 5 kiIo boya buIunmayan ve fönsüz bi bayan gördünüz mü?

BiIimadamIarı Mars’ta yağmur bekIiyormuş. hayır yağsa noIur yağmasa noIur. Mars’ta tarIan mı var, mahsuIün mü kuruyor, ne bu heyecan yani?

Doğar doğmaz bebeği birine benzetmeyi görev edinmiş teyzeler vardır; bkz: “Aynı dedesi, başı kel dişleride yok.”

2 ayda verdiğim 9 kilo sayesinde artık bütün giysilerim bol geliyor. Yeni kıyafet alacak param olmadığından rapçi olmaya karar verdim. Yo yo yo

Bir kızın çirkin olduğunu her fotoğrafta dudak büzmesinden anlayabilirsiniz. gerçekten güzel olsa gülümserdi.

Bu havada battaniye kaşındırır, yorgan terletir, pike üşütür. Milletçe çok zor günlerden geçiyoruz, birlik olmalıyız.

Metroda boş koltuk bulup oturunca ayaktakiler bana büyük babamdan kalan mirası karı kızla yemişim gibi bakıyorlar, kendimi kötü hissediyorum.

”Hoşlandığım kişinin karşısına çıkıp, saati sorup, bu saatten sonra benimsin diyesim var.”

Kasım ayında aşk arayacağınıza 1 senedir giymediğiniz montların cebinden para arayın. Bulma ihtimaliniz daha yüksek.

Yumurtayı ilk yiyen kişiyi çok merak ediyorum. Yani 40 yıl düşünsem tavuğun götünden çıkan bir şeyi yemek aklıma gelmezdi.

Niye hep bilgisayar başındaymışım. Ya sen benim elime limitsiz kredi kartını verip al takıl dedinde ben hayır bilgisayarda takılcammı dedim.

Ailem facebook ve okul aynı anda gitmez dedi arkadaşlar, sonuç olarak okulu bırakıyorum.

Oturmaktan sıkıldım lan, ama ders çalışmaktan iyidir. Ben yine oturmaya devam ediyim en iyisi.

Aslında her şeye verilecek bir cevabım varda, olay anında değil gece yatarken aklıma geliyor.

Napıyonuz lan liseli aşıklar? Nişan yüzüklerini taktınız mı yine? Doğacak çocuğunuza isim buldunuz mu? Allah kolaylık versin

Dizilerde karakterlerin yalnız kalmak istediklerinde gittikleri yerlere çok özeniyorum. Ben gitsem gitsem evde tuvalete gidip zırlarım.

Sırf alarmı daha fazla erteleyebilmek için, saati daha erkene kurarım. Böyle de gerizekalıyım.

‘Eve gidince haber ver’ diyen birinin yokluğunu hibetmiyorum. Neden? Çünkü zaten sürekli evdeyim. Neyini haber verecem.

Makarna deyip geçme. Söz konusu ”eve kız atma makarnası” ise, erkek değme İtalyan aşçılara nal toplatır, sos üzerine seminer bile verebilir.

‘Leb demeden leblebiyi anlamak’ deyimi aslında ‘Leb demeden leblebiyi yargılamak’ olacakmış da atalarımızın dili sürçmüş.

Bugün saçını ütüleyen kız , yarın çamaşır makinesinde yıkanır.

Ben dizi izlerken annem kesin kapida dikilip bi sevisme sahnesi olsada iceri dalip bizim cocugun yuzunu kizartsam diye kapida bekliyor

Reklamı izledim de, Ali Ağaoğlu “insanlar mutlu olsun” diye o kadar çalışıyormuş meğerse. Nasıl duygulandım anlatamam, dokunsalar ağlıycam.

Sevgilim olduktan sonra en sevdiğim rengi, en sevdiğim yemeği, dinlediğim müzikleri ve önemlisi bir burcum olduğunu öğrendim. – Bir ODUN

Neymiş “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermiş” hadi len.Geçseydi,bunca aldatan erkek yatakta değil mutfakta basılırdı.

Hoşlandığm kızı takip ettim. Çarpıştık. Dosyaları yere düştü…Göz göze geldik.Ve bana,mal mısın önüne baksana ayı,dedi. Filmlerde böyle değildi lan…

Kendime intihar süsü verip öldüreyim dedim, süsleyince çok tatlı oldum kıyamadım lan .

Yemek yapan erkek seksidir, çamaşır yıkayan bulaşık yıkayan erkek karizmatikdir derken tüm işleri bize kitlediniz kızlar ayıp ama

Yerdeki çorabı bile ayak parmaklarını büzüştürerek alan erkekten Romantizm beklemek kadınların hayal gücünün kanıtıdır .

Otobüs şoförüne “abi mecidiyeköyden geçer mi?” dedim, “geçer ama izi kalır” dedi. Espri yapmaya çalışan şöför de hiç çekilmiyor.

Yanlış numarayı arasak bile ‘görüşürüz’ diyerek kapatan enteresan bir milletiz.

Mağazalarda yardımcı olmaya çalışan görevlilere “ya bi git, rahat bırak beni” diyemedim ya la.

”Senin gibi güzel bir kızın nasıl sevgilisi olmaz” tekniğini bir kenara bırakalım beyler. Yok, tutmuyor.

Tayt üzerine etek giyen kız ile kumaş pantolon altına spor ayakkabı giyen erkeği evlendirin, ölene kadar mutlu mesut yaşarlar.

Romantik filmler başlarken “Bu filmdeki erkekler tamamen hayal ürünüdür. Gerçek hayatla bir ilgisi yoktur.” yazılmalı.

Kızlarla “Tatlım, Şekerim, Cicim vs.” tarzı konuşan erkeklerin samimiyetine inanmam erkek dediğin öyle ibnemsi konuşmaz ağır olur.

2.000 yıl önce bilim adamı olmak varmış, 2+2’yi bulsan kralsın 🙂

Adam 100.000 €’luk arabasından bana küçümseyerek bakıyor, bilmiyor ki benim bindiğim metro 2.500.000 €

Google kesin kadın lan hem lafın bitmeden araya giriyo hem de her konuda bi fikri var.

Önce o yazsın ben yazmam, o eklesin ben eklemem, o konuşsun ben konuşmam triplerine giren insanı, “niye yalnızım” diye ağlarken bulduk.

Bir yanım “her şeyi boş ver, yan gel yat” derken, diğer yanım “hay ağzını öpiyim ne güzel dedin öyle” diyor… Kendimle anlaşıyorum yeaa

Çocuğum olunca adını “Yeni Klasör” koyacak kadar üşengecim.

Düğünde ilk dansı eden gelin ve damadın o an ne konuştuğunu hep merak etmişimdir.Bir gün evlenirsem size anlatıcam ben söz.

Mağazanın camına “bizimle çalışmak ister misiniz?” yazmışlar… girip “ben istemem” dedim, cins cins baktı adam… ulan istemiyorum, zorla mı.

Kimseden hoşlanmasam bile Facebooktaki sözleri görünce aşk acısı moduna geçiyorum yemin ederim.

Türkiyedeki bütün güzel kızlar, niye hepiniz Ege’de toplandınız? Azcık etrafa yayılsanıza!

İnternet üzerinde pek çok dolandırıcılık yöntemi var… Bana 20 Lira gönderin bunlardan nasıl korunacağınızı size anlatayım.