Davetiye Mesajları

Sayfamızda; Düğünlerde ve Özel Günlerde gönderebileceğiniz Davetiye Mesajları ve Davetiye Sözleri bulunur.

Düğün törenlerini onurlandırmanızdan sonsuz mutluluk duyacaklar.

Evlilik törenimizde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyarız.

Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.

Düğün törenimize teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır.

Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Allah’ın emridir evlilik bize nasip etsin mevlam hepinize rabbim bir yuva kurdu bize dostlar darısı hepinize.

Sevenler hep mesut olsun herkes bilsin, herkes duysun düğün mutlu bir yol olsun düğünümüz var haberiniz olsun.

Allah’ın emridir yaşantı böyle mesut olmamıza sen dua eyle gelip düğünümüze şeref eyle gelmeyen dostlara selam söyle bekliyoruz sizleri unutmayın bizleri.

Allah (c.c)’in emri sevgili peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevdik seviyoruz allah’tan mutluluk diliyoruz bu mutlu günümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Allah’ın emrine uyuyoruz, mutlu bir yuva kuruyoruz… Allah’tan saadet diliyoruz, bu mutlu günümüze, sizleri de bekliyoruz.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya… Evet

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Ömürboyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız

Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan düğün törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.

Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (düğün) törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Dakikalarımızı, saatlerimizi, ömrümüzü adadık birbirimize, hep tutacağımız sözler verdik sevgilimize, ilk adımı atarken büyük aşkımızın evliliğine, sizi de bekleriz düğünümüze.

Duyduk duymadık demeyin, gelmemezlik etmeyin, bu mutlu günümüze gelmeyip kırmayın sakın bizi…

Seven kalpler buluşunca, dostlar gelip doluşunca, paylaştıkça çoğalacak sevgimiz, dualarınızla kurulacak evimiz.

Mutlu bir yaşamın kesişen yollarında birlikte bulduk en büyük mutluluğu, yaşamın en güzel renklerini beraber kattık hayatımıza, bir ömür boyu tutacağımız sözlere evet derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Aşk semtinden, mutluluk arsası aldık kendimize, bu büyük aşkın barınacağı bir ev kuruyoruz kendimize, evlilik adını verdik bu güzel evimize, sizi de bekleriz düğünümüze.

Hastalıkta sağlıkta biz hep birbirimizin yanı başında olacağız, sizlerinde bizim bu mutlu günümüzde bizimle beraber olmanız dileğiyle.

Biz birbirimize duyduğumuz sevgiyle kanatlanmış mutluluğa doğru uçuyoruz. Beraberliğimizi evliliğe götüren yolda Sizlerle beraber olmayı diliyoruz.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir. Sizi de bu mutlu birlikteliğin başlangıcında bizlerle birlikte olmaya davet ediyoruz.

Geçer günler için sevmedik birbirimizi, geçmiş yaşandı ve bitti, biz el ele verip yarınlar için sevdik birbirimizi çünkü yarınlar hiç bitmeyecek, yarınların başlangıcı olan düğün törenimize sizleri de bekleriz.

Eğer onun için her şeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan, o senin için tekse,o senin için her şeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse… Evlilik vaktimiz geldi demektir. Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verir.

Sevmeden sevilmeden bu hayat yaşanmaz ki, kalplerdeki heyecan sebepsiz başlamaz ki, olamazsak birlikte avunmaz ki gönlümüz, birlikteliğimizin sonsuz mührü olan nikahımızda siz değerli dostlarımızla olmak dileğiyle..

Sevdik birbirimizi evlendirin dedik bizi kırmadılar sözümüzü yapıyorlar düğünümüzü bu mutlu günümüzde bekleriz hepinizi.

Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz hayatın baharında birleşti ellerimiz düğünümüz var bizim hepinizi bekleriz.

Sevdik güvendik birbirimize karar verdik ömür boyu beraberliğimize bu mutlu günümüzü müjdeleriz size bekleriz hepinizi düğünümüze.

Gidiyoruz mutlu bir geleceğe gün değil – ay değil – yıl değil bir ömür boyu beraberliğe tutuştuk el ele sesleniyoruz bekar gençlere en mutlu şey evlilik diye bekliyoruz sizleri de düğün (nişan) merasimine.

Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.

Sevdik birbirimizi istiyoruz beraberliğimizi allah’tan dileğimiz bu mutlu günümüzde sizleride bekleriz

El ele tutuşurken saadet yolculuğuna veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına eğer uğurlamak isterseniz bizi düğünümüze bekleriz sizi..

Mutluluklar paylaşılmalı görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Elveda gençlik güzel günlere biz çok mutluyuz darısı sevenlere bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere bizi sevenler gelsin düğünümüze mutluluğumuzu görmeye.

Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline işte bizde gireceğiz dünya evine bütün dostlar buyursun düğünümüze.

Biz sevdik kalbimiz bir olsun bizim düğünümüz törenimiz olsun buyurun dostlar haberiniz olsun.

Ve bu inançla birbirimizi sevip sayarak sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak anlayış ve sabırla destek vererek yüzlerimiz sevgiye dönük ellerimiz iç içe güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz düğün törenimizi onurlandırır sanız mutlu oluruz.

Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

Gönülden birbirimizi seviyoruz kalbimiz bir buna inanıyoruz bekarlığa veda edip işte bugün evleniyoruz düğünümüze sizleride bekliyoruz

Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım geleni başımızın üstünde gelmeyeni gönlümüzde tutalım.

Mutluluk gele dursun dostlara haber olsun düğünümüz var bugün bizi sevenler buyursun.

Fısılda bana sevgini sende buldun dengini kabul oldu dileğin mesut olalım meleğim.

Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun biz evleniyoruz haberiniz olsun bizi seven dostlar düğünümüze buyursun.

Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgara ve gökyüzünden birer yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…

Bir tutkudur yaşamak yaşamın tüm güzelliklerini hissetmek ve paylaşabilmek biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz.

Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü,yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal değil, gerçek biz bu gerçeği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

Dava aşkımız, davacı kalbimiz yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek, en büyük isteğimiz. Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.